Чи варто створювати сім'ю тільки по любові

Є дуже гарне прислів'я: «Стерпиться – злюбиться», про глибокий сенс якого не потрібно довго розповідати.

У давні часи дівчат віддавали заміж за нелюбимих. У наш час також зустрічаються випадки, коли виходять заміж за розрахунком. Але чи так важлива любов у відносинах між чоловіком і жінкою? Чи варто створювати сім'ю тільки по любові?

Що таке любов?

Любов – це глибоке почуття, яке приховує всі недоліки людини, якою дорожиш. В коханій людині бачиш тільки позитивні якості і зовсім не помічаєш мінусів. Якщо кохаєш людину, не можеш без неї обходитися. Навіть найкоротша розлука дається важко.

Чи варто створювати сім'ю тільки по любові

А тепер уявіть, що нічого цього немає. Людина, яка знаходиться поруч з Вами, не викликає у Вас ніяких емоцій. Ви живете як сусіди. До того ж, спати з нелюбом – це знущання над собою. Кохану  людину постійно хочеться обійняти і поцілувати. А людині, яку не любиш, можна хіба що побажати доброї ночі.

Шлюб за розрахунком

Коли батьки радять дочці або сину заводити сім'ю з розрахунку, вони думають, що дітям так буде краще. Невже батьки ніколи не були молодими? Невже вони не любили? Іноді мами, які виходили заміж по любові і все життя прожили в бідності, хочуть, щоб їхні діти жили набагато краще. Вони вважають, що з часом можна звикнути до людини і бути щасливим.

Насправді, виходячи заміж за розрахунком, багато ризикують зненавидіти свою половинку. У нелюба  дратує все: як він їсть, як спить, як ходить. У той час як у коханої людини, навіть храп мелодійний. У шлюбах по розрахунку жінки часто нещасливі. Чоловік не відчуває від дружини тепла і належної уваги, тому він починає ставитися до дружини відповідно.

Чи варто створювати сім'ю тільки по любові

Наслідки

Сімейні пари, які живуть без любові, часто сваряться. Подібні шлюби закінчуються розлученням. Але буває ще гірше: дружина рано чи пізно закохується в іншого чоловіка, оскільки серце її до цих пір було вільно. Починаються таємні побачення, зради, розбирання. Підсумок може бути самим жалюгідним. Але що найстрашніше, гірше за всіх себе почувають діти в подібних ситуаціях.

Чи варто створювати сім'ю тільки по любові

Підбиваючі підсумки, можна з повною впевненістю сказати, що любов у відносинах дуже важлива. Дане почуття скріплює відносини немов клей, не дозволяючи їм розвалитися. Любов здатна врятувати будь-який шлюб, адже коханій людині можна багато пробачити. А в сім'ях, де панує любов, виростають щасливі діти.

Оновлено