Фітнес-браслет: Стильна штучка або корисний гаджет?

Для чого потрібен фітнес-браслет і як він допомагає на тренуваннях

Останнім часом незвичайну популярність придбали фітнес-браслети, стильні модні штучки, які можна зустріти на руці кожної красуні. Що це, данина моді чи життєва необхідність? Констатація активного способу життя, або доповнення до витончених аксесуарів?

Такі питання цікавлять багатьох представниць прекрасної статі, і спробуємо розібратися, для чого потрібні фітнес-браслети.

Застосування фітнес-трекерів за прямим призначенням

Як показують дослідження виробників популярних гаджетів, більшість жінок, що стежать за своїм здоров'ям і фігурою, що ведуть активний спосіб життя, і які відвідують спортивні зали, використовують фітнес-браслети за призначенням:

 • для визначення частоти пульсу;
 • температури тіла;
 • спожитих калорій;
 • кількості пройдених кроків;
 • якості сну, та інших показників.

Ця важлива інформація дозволяє підтримувати себе в тонусі, контролювати стан здоров'я. Відвідуючи тренування і заняття, завжди треба знати, наскільки ефективно ту чи іншу вправу, яке самопочуття після фізичних навантажень, та й взагалі, скільки жиру спалено і як це вплинуло на фігуру.

Фітнес-браслет: Стильна штучка або корисний гаджет?

Відомі бренди, що виробляють популярні і затребувані гаджети, постійно вдосконалюють і розширюють функціональні можливості фітнес-браслетів. Спочатку вони використовувалися професійними спортсменами, для яких кожен ритм має істотне значення. Але сьогодні трекери доступні для всіх, і їх запросто можна купити в будь-якому магазині.

Які існують опції браслетів?

Залежно від моделі та бренду, сьогодні можна придбати досить функціональні фітнес-трекери, з великою кількістю опцій і можливостей. Серед численних функцій, можна відзначити наступні:

 • гіроскоп;
 • лічильник калорій;
 • крокомір;
 • датчик серцевого ритму;
 • наявність акселерометра.

  Фітнес-браслет: Стильна штучка або корисний гаджет?

Тобто, якщо навіть не відвідувати спортзал, а постійно носити браслет на руці, то завжди можна контролювати стан свого здоров'я, загальне самопочуття, і все, що з ним пов'язано. Виходить, що багато красунь правильно роблять, коли надягають електронний трекер на руку, як стильна прикраса. Вони завжди знають, яка у них частота пульсу, ритм серця і пройдені кроки.

Фітнес-браслет: Стильна штучка або корисний гаджет?

Тому було б правильно стверджувати, що сучасні гаджети для занять спортом або фітнесом, давно перейшли в категорію корисних та модних речей. Носити їх можна разом з іншими прикрасами та аксесуарами, і користі від фітнес-браслетів, буде набагато більше!

Збираючись на роботу, обов'язково одягніть трекер, щоб контролювати свої калорії та життєдіяльність організму.

Оновлено