Хто б міг подумати - Віри Брежнєвої 37!

Свій 37 день народження Віра відсвяткувала на Мальдівських островах

Своє 37-Мілета Віра Брежнєва відсвяткувала на Мальдівах, про які мріяла з самого дитинства. Про це красномовно свідчать її відверті фото і відео, викладені співачкою в Інстаграм. Шанувальники творчості Брежнєвої відразу визначили місце її перебування - це атол Раа, на острові Муравандху, самій північній частині Мальдів.

За інформацією обізнаних людей, тут розташовано 73 вілли, повністю адаптовані під побут і життя сучасної людини. Так що Віра Брежнєва відзначила свій день народження, так, як їй давно хотілося, і про що вона мріяла.

Хто б міг подумати - Віри Брежнєвої 37!

Слід зазначити, що оплата за добу комфорту і затишку починається з 3 400 доларів США, що не кожен може собі дозволити.

Про свою мрію Брежнєва зізналася в соцмережах, написавши, що давно мріяла провести цей день так, як їй захочеться. Своє 37-Мілета відома співачка святкує в колі своїх друзів і чоловіка, Костянтина Меладзе. Знімки топлес заполонили сторінку Брежнєвої, де вона ходить по піщаному березі океану.

Пара узаконила свої стосунки в жовтні 2015 року, обмінявшись клятвами вірності в Італії. Пишного святкування не було, зате був насичений відпочинок в Версилії. Сюди вони приїжджають по 5 разів на рік, щоб змінити обстановку і насолодитися романтикою італійського побуту.

Особисте життя і сольна кар'єра Віри

До офіційного оформлення відносин, роман Віри і Костянтина тривав понад 10 років. Почуття то згасали, то спалахували з новою силою, поки Меладзе не розлучили з дружиною і не зробив Вірі пропозиції.

Хто б міг подумати - Віри Брежнєвої 37!

Віра Брежнєва відома не тільки, як екс-солістка групи «ВІА ГРА», а й як провідна багатьох телевізійних програм. Чимало ролей в телевізійних серіалах і фільмах вона зіграла просто чудово, особливо критики відзначають її в картині «Любов у великому місті».

Віра веде активне життя в соціальних мережах, доносить до учасників свою аргументовану позицію, робить це професійно і ненав'язливо. Позначається великий досвід теле, - радіоведучій.

Хто б міг подумати - Віри Брежнєвої 37!

Зараз Віра присвятила своє життя сольній творчості під продюссерством свого чоловіка Костянтина Меладзе, і радує своїх шанувальників яскравими, запам'ятовуються композиціями.

Весь вільний час Віра приділяє Костянтину Меладзе та двом дочкам, від різних чоловіків.

Оновлено