Хто із зірок передбачив свою смерть

Децл, Тальков, Даль - вони знали, скільки їм залишилося жити і коли вони помруть

На початку місяця поточного року, 3 лютого, помер відомий співак і музикант Кирило Тлумацький, більш відомий під сценічним псевдонімом, як Децл. Подія трагічна та несподівана, так як у 35 річного співака, раптово зупинилося серце.

Років 5 тому, в інтерв'ю одному виданню, Кирило запрограмував своє подальше життя, повідомивши, що хотів би інсценувати свою смерть в 35 років, і почати життя заново.

Децл згадував про те, що залишилося зовсім мало часу, і треба поквапитися. Говорив він всерйоз або жартував, невідомо, але те, що Кирило передбачив свій кінцевий вік - 35 років, залишається фактом.

Хто із зірок передбачив свою смерть

Як бачимо тепер, його слова виявилися пророчими, і в предсказаному віці, серце Кирила зупинилося, але не в інсценуванні, як припускав співак, а насправді.

Слід зазначити, що він не єдиний, хто знав, як розпорядиться доля і коли перерветься життя. Багато зірок, буквально до днів пророкували свою неминучу смерть, що і підтвердилося зі 100% точністю.

Легендарний Джимі Хендрікс за 5 років в пісні передбачив свою кончину

Знаменитий Джимі Хендрікс, який творив з гітарою чудеса, в 1965 році написав пісню, в якій повідав, що жити йому залишилося всього 5 років. Композиція відразу побила всі рекорди популярності, а зловісне пророцтво здійснилось точнісінько в призначений рік. У 1970 році легендарного гітариста не стало, і це був не суїцид, а фатальна випадковість.

Хто із зірок передбачив свою смерть

Популярний співак Ігор Тальков

Автор - виконавець Ігор Тальков не боявся літати в літаках, і в випадках авральних ситуацій, завжди заспокоював пасажирів. Він говорив, що з ним літати можна, і навіть потрібно, так як загине співак при великому скупченні народу, а вбивця так і не буде знайдений. Його слова виявилися пророчими - він загинув 6 жовтня 1991 року на концерті в Санкт-Петербурзі, а вбивця досі не знайдений.

Хто із зірок передбачив свою смерть

Джим Моррісон, лідер The Doors

Як на черговій вечірці, в якій Моррісон брав участь зі своїми друзями, зайшла розмова про раптову смерть Джимі Хендрікса і Дженіс Джоплін. Тоді Джим виголосив свої пророчі слова, щодо свого майбутнього. Він згадав про список «Клуб 27», який констатував смерть музикантів, які не дожили до 27 років. Моррісон повідомив, що він в цьому списку занесений під №3. Так воно і сталося - його серце зупинилося 3 липня 1971 року. Лідеру The Doors виповнилося всього 27 років.

Хто із зірок передбачив свою смерть

Nirvana, Курт Кобейн

У 14 років лідер Нірвани знав про своє майбутнє все - як він виросте, стане знаменитим рокером, у скільки років покінчить життя самогубством. Ця програма виявилася згубною, і 5 квітня 1994 року, музикант наклав на себе руки.

Хто із зірок передбачив свою смерть

Актор Олег Даль

Відомий актор запрограмував подальший розвиток подій, висловившись на похоронах Володимира Висоцького, що наступним буде він. Ця тема дуже хвилювала Даля, і він постійно повертався до своєї смерті. Так воно і вийшло - Олег помер від серцевого нападу, викликаного надмірним вживанням алкоголю.

Хто із зірок передбачив свою смерть

Серед відомих людей, які передбачили свою смерть, можна згадати лідера панк-групи «Король і шут» Михайла Горшенєва, репера Шакура, лідера рок-групи Weezer Мікі Велша і баскетболіста Піта Маравіча.

Оновлено