Наближається 8 березня: Що подарувати начальниці?

Який подарунок вибрати своєї начальниці?

У колективах підприємств та компаній, на 8 березня всіх жінок прийнято вітати, дарувати їм милі, незначні презентики. Жінки - начальниці не є винятком, і їм теж потрібна увага з боку підлеглих.

Вибір подарунка - це завжди делікатне питання, так як треба і догодити, і не образити не зовсім дорогим подарунком. Вирішуючи цю проблему, слід враховувати її характер, темперамент, смаки та переваги. Що вона любить, і до чого небайдужа. У колективі про такі дрібниці знають всі, тому і ти повинна володіти такою секретною інформацією.

Квіти - виграшний варіант

З давніх часів жінкам дарують квіти, незалежно від займаної посади. Вибери прекрасні рослини і подаруй своїй начальниці, нехай для неї в цей день буде сонячно, тепло, та радісно. Тільки не даруй тривіальні букети, а вибери квіткову композицію або ікебану, які будуть виглядати красиво та оригінально. Це безпрограшний варіант та лідер в списку подарунків.

Наближається 8 березня: Що подарувати начальниці?

Чайний або кавовий сервіз

Залежно від того, чому віддає перевагу керівник, ти можеш подарувати їй кавові або чайні чашки. Вона буде не проти відразу випробувати їх, і випити з тобою чаю або кави. Посуд має бути не «общепітовський», а вишуканий, фаянсовий, а ще краще порцеляновий, так як це вища ступінь кераміки.

Наближається 8 березня: Що подарувати начальниці?

Діловий презент

Не забувай, що твоя жінка керівник, і їй можна зробити подарунок в діловому стилі. Наприклад, Parker кульковий або з золотим пером. Щоденник в шкіряній палітурці теж не поганий подарунок для начальниці на 8 березня.

Наближається 8 березня: Що подарувати начальниці?

Аксесуари

Настільний декоративний фонтанчик не тільки зволожує повітря, але і дозволяє замислитися про «тлінність буття», або про інші, більш реальні перспективи.

Наближається 8 березня: Що подарувати начальниці?

Біжутерія

Якщо твоя керівниця стильна і модна жінка, наступна сучасним трендам в одязі і прикрасах, то подаруй їй красиву біжутерію, відповідно до її смаками. Брошка також підійде, якщо вона дозволяє собі носити такі речі.

Наближається 8 березня: Що подарувати начальниці?

У список подарунків можна включити презенти, зроблені своїми руками, а також куплені в торговій мережі. Як правило, від представленого асортименту, очі можуть розбігатися, і ти можеш відразу розгубитися. Але знаючи смаки і переваги керівниці, ти швидко впораєшся з емоціями, і вибереш той презент на 8 березня, про який мріє твоя начальниця.

Візьми себе в руки, розкрій ще раз список, що ти хотіла б подарувати, і приступай до пошуку найоптимальнішого варіанту. Якщо подарунок припаде їй до душі, то ти можеш розраховувати на швидкий кар'єрний зріст або премію, за підсумками роботи!

Оновлено