П'ять натуральних продуктів, що спалюють жир

Міфи і легенди про ефективні продукти, що спалюють жири

Жінки, твердо і остаточно вирішивши схуднути, часто шукають продукти харчування, які не додають жирів в організмі, а навпаки, їх спалюють. Але підходити до вибору треба зі знанням справи, не з порад подруг і знайомих, а переконавшись в практичності продукту.

Взяти, наприклад, ананас, в ньому міститься жиросжигаюча речовина під назвою «Бромелайн». Але справа в тому, що як тільки воно потрапляє в шлунок, то відразу втрачає всі свої властивості. І таких міфів, розказаних колегами по роботі, сусідками по сходовій клітці або просто знайомими, досить багато. Ось хто точно вам підкаже, які продукти, овочі або фрукти слід вживати, щоб жири ефективно спалювалися, так це ваш особистий дієтолог.

Від багатьох продуктів схуднути неможливо, вони не викликають метаболізм - геркулес або вівсянка, зварені виключно на воді, є вуглеводами і повільно засвоюються організмом. Ніякої ефективності. Так на чому зупинити свій вибір, які продукти вибрати для ефективного спалювання жиру і швидкого схуднення?

Фрукти і прянощі

Малина, кориця і апельсини стануть вам вірними помічниками в питаннях схуднення. Волоські горіхи та фініки також стоять в цьому ряду, і, з'їдаючи такі продукти харчування, можна значно знизити свою вагу та спалити зайві кілокалорії.

П'ять натуральних продуктів, що спалюють жир

Малина без цукру

Завдяки входять до її структуру ензимам, які запускають процеси метаболізму, вона ще надійно захищає печінку. Жменя ягід з куща - і ви забудете про інші засоби і препаратах для схуднення.

П'ять натуральних продуктів, що спалюють жир

Кориця

Дія цієї прянощі прирівняне до ефекту від спортивної ходьби, приблизно 10 хвилинам тренування. Кориця здатна знижувати рівень глюкози в крові, при цьому пригнічувати відчуття голоду. Завдяки їй, значно сповільнюється зростання жирових тканин. Також вона ефективна в боротьбі з запальними процесами.

П'ять натуральних продуктів, що спалюють жир

Апельсини

Апельсин хочеться завжди, незважаючи на погоду або сезон. Вони ефективно розщеплюють жир, і є найбільш низькокалорійними фруктами. У кухнях різних національностей, наприклад, в афганській, в апельсиновому соку маринують м'ясо. Дуже ефективні для схуднення, але головне не перестаратися з кількістю, щоб не виникла алергія.

П'ять натуральних продуктів, що спалюють жир

Натуральні фініки

Їх треба вживати в їжу підв'яленими, оскільки від сирих немає ніякого толку, і чудотворним ефектом спалювання жирових тканин вони не мають. До складу фініків входять антиоксиданти, мелатонін і поліфеноли, кожен з яких виконують важливу місію. Мелатонін - речовина, що активізує в нічний час і ефективно спалює жир. Антиоксиданти і поліфеноли - перешкоджають старінню і визволенню вільних радикалів.

П'ять натуральних продуктів, що спалюють жир

Грецькі горіхи

Незважаючи на те, що у волоських горіхах багато природних жирів і калорій, вони досить ефективно спалюють жирові відкладення. Це можливо завдяки ліноленової кислоти, що входить до складу горіха, тому і виходить ефективний результат.

Якщо ви твердо мають намір схуднути, то зверніться до свого дієтолога, а якщо хочеться чогось смачненького, то скористайтеся опублікованими вище порадами.

Оновлено