Що на 8 березня подарувати своїм підлеглим?

Ти - начальниця, що подарувати підлеглим?

Ти по роботі досягла успіху і стала керівником відділу. Штат хоч і невеликий, але зате всі жінки. Тому тебе дуже хвилює питання, що подарувати своїм підлеглим?

Бюджет на подарунки не виділено, доведеться все купувати за свої гроші, а зарплата, хоч і налічується, як посадовій особі, все ж не безрозмірна та обмежена. Та й вдома є мама, свекруха, дочка, яких теж треба привітати і вручити їм симпатичні презенти.

Уявляєте собі таку гіпотетичну ситуацію, коли наближається 8 березня, і привітати треба весь колектив? Причому, вибирати презенти оптом не дуже добре, тому що кожна співробітниця індивідуальна, має свій характер, і не кожній сподобатися, що подарунки вибиралися оптом для всіх.

Тут потрібно проявити логіку, згадати про смаки і звички кожної співробітниці, і спробувати підібрати недорогі, але креативні подарунки.

Ліхтарик брелок

Помітивши в інтернеті симпатичний ліхтарик, який можна використовувати в якості брелока, вважай, що одну-двох співробітниць ти вже привітала. Згадай, хто з них живе далеко від офісу, кому доводиться добиратися додому по темряві, тим співробітницям найбільше і підійде такий ліхтарик. Симпатично і креативно.

Що на 8 березня подарувати своїм підлеглим?

Біжутерія

Тепер черга за першими модницями у відділі. Для них ти підібрала найоптимальніші подарунки - брошки, кулони, браслети. Залишилося тільки згадати, хто небайдужий до біжутерії, для того і залишити ці симпатичні подарунки.

Що на 8 березня подарувати своїм підлеглим?

Кімнатні квіти

Як вийшло доречно, що ти згадала про те, що в відділі працюють колеги, небайдужі до кімнатних квітів. Пару горщиків гіацинтів на подарунок, і співробітниці будуть задоволені увагою з боку керівництва. Дрібниця, а все одно приємно!

Що на 8 березня подарувати своїм підлеглим?

Домашній текстиль

Ти згадала, що одна з колег дуже піклуватися про домашній затишок, і завжди купує декоративні речі для інтер'єру. Скатертина, серветка або рушники стануть для неї чудовим подарунком, практичним і приємним!

Що на 8 березня подарувати своїм підлеглим?

Набір для хендмейду

Ну звичайно, у відділі не може обійтися без ініціативних та креативних співробітниць, які люблять щось майструвати своїми руками. Ось такий колезі і стане в нагоді набір для рукоділля, їй буде приємно, що ти пам'ятаєш про її хобі.

А ще у тебе в підпорядкуванні є співробітниця, яка любить подорожувати. Тому для неї приємним подарунком буде набір листівок з краєвидами заморського міста. Альбом з ілюстраціями теж не залишиться не подарованим і потрапить за призначенням, якщо у тебе в відділі працює співробітниця, яка захоплюється мистецтвом.

Що на 8 березня подарувати своїм підлеглим?

Ну, ось бачиш, проблема з подарунками на 8 березня вирішена, у кожної колеги є свій невеликий презент, та й за ціною все вийшло не так-то вже й дорого.

Головне, вчасно згадати, хто, чим захоплюється, і у кого яке хобі! І тоді проблеми з привітаннями на 8 березня більше не виникне!

Оновлено