Що робити, якщо чоловік заробляє менше тебе?

Як не образити чоловіка, якщо він мало заробляє?

Гендерна рівність стало загальноприйнятою нормою, і жінка на керівних посадах, в нашій країні не рідкість. Відповідно до статусу, і зарплата у неї не менше, ніж у чоловіків-керівників, так як на робочому місці вона проводить багато часу, і вирішує стратегічні питання.

Але ось в сімейних відносинах, можуть виникнути проблеми, через те, що заробіток чоловіка на порядок нижче. Це б'є по чоловічому самолюбству, викликає у нього роздратування і не сприйняття такого стану речей.

Раніше він вважався «годувальником», забезпечував сім'ю і був добувачем. А тепер його жалюгідні копійки не йдуть ні в яке порівняння, з тими грошима, які отримує дружина. Як в таких умовах зберегти відносини, не образити чоловіка і не дати йому приводу турбуватися?

Поради та рекомендації

Навіть якщо чоловік заробляє мало, приходить з роботи набагато раніше та у нього є більше вільного часу, то не слід перекладати на нього домашні обов'язки. Якщо він відчує бажання, то сам проявить ініціативу і приготує вечерю, засуне речі в пральну машинку або протре пил. Але це буде в добровільному порядку, а не в обов'язковій формі. Тому не варто перекладати на чоловіка домашні справи, щоб тим самим не принизити чоловіка і не показати його неспроможність.

Що робити, якщо чоловік заробляє менше тебе?

Не варто постійно вказувати і нагадувати чоловікові про його низький заробіток. Він старається, працює, виконує свої обов'язки, проте тарифних ставок вище, ніж у нього, не передбачено. Він і так отримує по максимуму, проте бюджет компанії не розрахований на додаткові премії та винагороди. Тому не варто теребити «хвору рану», постійно нагадуючи чоловіку про низьку зарплату.

Жінка, хоч і стала отримувати величезні зарплати, не повинна змінюватися, залишатися такою люблячої і турботливої, як і була. Чоловік це повинен бачити, і розуміти, що відносини не зіпсувалося, та все залишилося на колишньому рівні.

Що робити, якщо чоловік заробляє менше тебе?

Отримуючи високі зарплати, жінка не повинна перетворюватися у другого мужика в сім'ї, добувача і годувальника. Повертаючись додому, вона не повинна виглядати, як «загнана конячка», виснажена та втомлена. Інтерес до такої дружині відразу пропаде, тому що навіть вдома, вона подумки перебуватиме на роботі. Жінка повинна навчитися подолати саму себе, переключитися від робочих обов'язків на домашні справи. Якщо не вийде впоратися з собою, то вона обов'язково почує закиди від чоловіка, що навіщо їй така робота? Що її треба кинути, і як і раніше займатися облаштуванням побуту.

Що робити, якщо чоловік заробляє менше тебе?

Якщо у тебе намічається кар'єрний зріст з підвищенням зарплати, то пам'ятай про наведені вище поради та рекомендації. Не дай розпастися сім'ї через складні відносин, пов'язані з роботою, а тим паче, з високою заробітною платою. Пам'ятай про самолюбство та гордість чоловіка, якому один факт, що дружина отримує більше за нього, досить неприємний. Тому не загострюй відносини, та залишайся жінкою - люблячої і турботливої.

Оновлено