Успішна жінка: Яка вона?

Що впливає на успіх?

Успішна жінка це не та, яка вдало вийшла заміж, а та, яка власними зусиллями та особистісними властивостями домоглася високого становища в суспільстві, стала успішним керівником або благополучною бізнес-леді.

Чим цілеспрямована людина, тим більше у нього шансів отримати від життя, що він задумав. Доля балує таких людей, і дозволяє їм використовувати особисті якості для досягнення своєї мети. Але такі судження більше підходять для чоловіків, яким воля, знання, характер необхідні для досягнення своєї мрії. Раніше до жінок-керівників, або пані-бізнесвумен такі вимоги не пред'являлися, але гендерна рівність не дозволяє їм грати другорядні ролі, і крім основних якостей, від них потрібні ще додаткові. Наприклад, такі, як зовнішній вигляд або ораторська майстерність.

Успішна жінка: Яка вона?

Це, як правило, впливає на успішність бізнесу або ефективність керівництва структурним підрозділом. Їй простіше вести справи з постачальниками або орендодавцями, контролюючими органами та інвесторами.

Багато жінок домоглися успіху завдяки волі, наполегливості, наполегливості, а не зовнішнім виглядом. Історія повна таких прикладів, які свідчать на користь цілеспрямованих жінок.

Якщо жінка відповідає всім вимогам, у тому числі додатковим, то можна вважати, що вона успішна людина і впоратися з будь-якою, навіть найскладнішої, завданням.

Деякі вважають, що успіх жінки безпосередньо пов'язаний з її зовнішністю, а не з розумовими здібностями або логічними даними. Це помилкова думка, яка не відповідає дійсності. Не можна на чолі прибуткового бізнесу поставити «ляльку», зі стрункою фігурою і красивою зовнішністю, і пустити все справи на самоплив. Вона повинна розбиратися у всіх тонкощах і нюансах виробничих процесів, загальному керівництві або податковій політиці. В іншому випадку, бізнес швидко закінчиться, перейде в чужі руки або розориться.

Успішна жінка: Яка вона?

Успішна жінка не допустить цього, збере свою волю в кулак, і буде домагатися неможливого, вимагаючи від підлеглих аналогічної самовіддачі.

Чи достатньо однієї зовнішності для успіху?

Ні, недостатньо. Як зазначалося вище, жінка повинна бути фахівцем, хоч і не виробничником (косметологом, кулінаром, швачкою, викладачем), зате ефективним керівником.

Зовнішність, фігура, манера триматися і говорити - гарна підмога, але не головна. А ось особистісні характеристики всі разом, тільки посилять ефективність керівництва, дозволять швидко домогтися успіху в обраній сфері діяльності.

Природно, що вона повинна піклуватися про зовнішній вигляд, про стан рук та волосся, одяг та макіяж, але це вже будуть не головні достоїнства, а додаткові.

Успішна жінка: Яка вона?

Якщо ви поставили перед собою мету, стати успішною жінкою або ефективною бізнес-вумен, то вам належить виконати величезну роботу по саморозвитку, логічному мисленню та професійній майстерності. Без докладених зусиль здійснити свою мрію не вдасться, а зовнішність і фігура навряд чи допоможуть!

Оновлено