Вівсянка, сер! Або про користь сніданків зі злаків

Чому вівсянка так корисна та подається на сніданок?

Найбанальніший та найпростіший сніданок - вівсяна каша, пластівці, мюслі. Але чому прийнято приймати їх в їжу, при цьому, коли вівсянка особливими смаковими якостями не відрізняється?

Вся справа в її корисності, великому вмісті вітамінів та мінералів, а також в позитивних ефектах для людського організму. Фахівці-дієтологи постійно рекомендують вживати на сніданки вівсянку, і відмовитися від «шкідливих» продуктів з великим змістом холестерину і жирів.

Вівсянка, сер! Або про користь сніданків зі злаків

Так що такого особливого є в вівсянці?

Все досить просто - ця злакова культура містить в собі велику кількість мінералів і вітамінів РР, А, Е, С, В6, В12. Цинк, магній, нікель, кальцій - в вівсі присутні всі мінерали, відомі нам по таблиці Менделєєва. Для того щоб людський організм отримав достатню кількість бадьорості та енергії, яких вистачило б на цілий день, треба їсти на сніданок вівсянку, оскільки в ній містяться вуглеводи і білки, містять надзвичайно багато корисних речовин і компонентів.

Овес на сніданок дозволяє забути про проблеми зі здоров'ям, відчувати себе бадьоро й енергійно.

Корисні властивості злакової культури

  1. Овес ефективно справляється з холестерином, і не дозволяє утворюватися тромбам. Чи не кожна рослина може мати такі можливості і припиняти прояв різних захворювань.
  2. Якщо ви займаєтеся розумовою діяльністю, то вівсянка на сніданок будемо вам не тільки корисна для бадьорості та енергії, а й дозволить поліпшити розумову діяльність, роботу головного мозку.
  3. Проблеми в побуті і на роботі викликають стрес, зняти який можна за допомогою вівса.
  4. Коли ви збираєтеся «сісти» на дієту і схуднути, то тарілка вівсяної каші буде вам дуже корисна, тому що цей злак регулює обмін речовин.
  5. Культуристи і бодібілдери завжди вживають в їжу овес, так як він дозволяє швидко нарощувати м'язову масу.

Крім перерахованих переваг, завдяки цьому злаку, значно знижується кислотність шлункового соку, поліпшується згортання крові, нормалізується діяльність щитовидної залози. Він також допомагає роботі печінки, і інших внутрішніх органів.

Вівсянка, сер! Або про користь сніданків зі злаків

Це далеко не всі позитивні властивості цього унікального злакового продукту, так як їх набагато більше, і всі вони сприятливо позначаються на здоров'ї. Тому і прийнято на сніданок отримувати всі необхідні для організму речовини, вітаміни і мінерали, щоб відчувати себе весь день бадьорим та енергійним. І не тільки один день, а досить тривалий період часу.

Оновлено