Як боротися зі стресом і що може допомогти?

Помічники в боротьбі зі стресом

Ще зовсім недавно, в кінці минулого століття, темп нашого життя був зовсім інший, більш спокійний і врівноважений. Долаючи перші 20 років XXI століття, ритм життя змінився до невпізнання, став інтенсивнішим та насиченим.

Особливо це торкнулося жінок, яким доводиться одночасно виконувати безліч обов'язків, як по дому, так і по роботі.

Все більше жінок стають представниками бізнесу, займають керівні посади, долають навантаження, аналогічну чоловічім. Але весь цей час, вони залишаються жінками з великої літери, і не можуть дозволити собі розслабитися, закинути всі справи і зупинитися. Такий інтенсивний ритм впливає на організм, який не завжди витримує значні навантаження, і тоді настає стрес.

Стрес простіше запобігти, ніж потім виходити з цього стану, тому завжди повинна бути профілактика у активних, ділових, цілеспрямованих жінок. Як зробити так, щоб, не відволікаючись від виконання своїх обов'язків, запобігти настанню стресового стану і взяти «себе в руки»? Ось кілька практичних порад, які допоможуть кожній жінці уникнути негативних наслідків і відчувати себе енергійною та бадьорою.

Дрібниці - не привід для переживань

Це головне правило, якого завжди повинна дотримуватися активна жінка. В житті не все залежить від вас, є сторонні чинники, які наступають навіть без нашого бажання. Так навіщо переживати через дрібниці, якщо все йде своєю чергою, по запрограмованої програмі. Буде підвищення на роботі чи ні, чи вдасться укласти вигідну угоду або умови залишаться колишніми - багато в чому це залежить не від вас. Тому відкладіть в сторону переживання з цього приводу, а просто сумлінно виконуйте свою роботу.

Як боротися зі стресом і що може допомогти?

Змініть харчування

При інтенсивному ритмі життя харчування, як правило, не відрізняється особливою різноманітністю. Воно складається з моторошною суміші кавово-фастфудовського меню, та нічого хорошого для організму не представляє. Проконсультуйтеся з дієтологами, включіть в раціон продукти з корисними речовинами, вітамінами, мінералами. Дайте організму нормальну їжу, щоб на нього завжди можна було розраховувати, і він не підводив в скрутну хвилину.

Як боротися зі стресом і що може допомогти?

Здоровий сон

При активному способі життя організму треба давати відпочивати. Сон - найкращий відпочинок, коли всі органи набираються сил, заряджаються позитивною енергією і позбавляються від негативу. Візьміть собі за правило спати до 8 годин на добу, і це дозволить уникати стресових станів.

Як боротися зі стресом і що може допомогти?

Фізичні вправи

Не забувайте відвідувати спортзал або фітнес-центр, виконуючи фізичні вправи. Вони дозволять бути в тонусі, підтримувати гарну форму, а відповідно бути активною і цілеспрямованою.

Як боротися зі стресом і що може допомогти?

Релакс

У повсякденному шаленому ритмі слід знайти можливість перепочити і розслабитися. Поставте тиху, заспокійливу музику, звільнитеся від негативу і отримаєте заряд позитивної енергії.

Як боротися зі стресом і що може допомогти?

Виконання цих практичних рекомендацій дозволить підбадьоритися і відпочити, уникнути стресових ситуацій і проблем, пов'язаних з нервовою системою.

Оновлено