Як себе вести на корпоративі в честь восьмого березня?

Корпоратив на 8 березня: Як себе вести?

Твій директор оголосив, що на 8 березня призначено корпоратив, і явка всіх співробітників строго-обов'язкова. Ця заява відразу створює паніку у жіночої частини колективу, і кожна твоя співробітниця починає гарячково обговорювати цю новину. Серед часто порушуваних проблем - в ніж прийти і що вдягнути? Ця тема хвилює всіх, і вона широко обговорюється в жіночому колективі.

Але є ще одна, яка не згадується вголос, але вона така ж актуальна, як і святкове вбрання. Це - як себе вести на корпоративі, яку лінію поведінки вибрати. Від цього залежить святковий настрій, ну і не в малому ступені, подальший кар'єрний ріст.

Поводитися на корпоративній вечірці можна по-різному, все залежить, які цілі поставити перед собою. Якщо на свято прийде молода людина з сусіднього відділу, який тобі дуже подобається, і ти дуже хочеш привернути його увагу, то доведеться бути активною і енергійною, щоб він тебе помітив. Але в міру, і бажано без спиртного.

Кожен зайвий келих шампанського знімає напругу, робить поведінку вільним і розкутим. А тут вже недалеко до риси, яку переступати не можна. Кожна жінка знає, про що йде мова, і які можуть бути наслідки від надмірного вживання спиртного. Непродумана фраза може зіпсувати дружні відносини, образити колегу чи роздратувати начальника, тому слід тримати все під контролем.

Як себе вести на корпоративі в честь восьмого березня?

Залишатися непомітною - це теж не сильно хороша ідея, оскільки ти ж хочеш привернути до себе увагу молодої людини. Так як тобі поступати?

У цьому випадку психологи радять не виділятися, але і не залишатися в тіні, бути на очах, але не робити це занадто зухвало. Приймай участь в конкурсах, в театралізованих сценках, танцюй, але не виділяйся. Це допоможе тобі залишатися собою, і в той же час, бути помітною.

Кілька правил поведінки на корпоративі, присвяченому 8 березня

Не одягайся надто зухвало. Корпоратив закінчиться, і знову настануть трудові будні. А навіщо тобі треба, щоб колеги обговорювали твою коротку спідницю, екстрамодну зачіску, відкровенне декольте, або вільний стиль в одязі.

Як себе вести на корпоративі в честь восьмого березня?

Не старайся обійти в усьому дружину директора. Це, по-перше, не вийде, а по-друге, загрожує великими неприємностями. Зіркою вечірки буде в будь-якому випадку вона, а не ти, тому навіть не думай виглядати краще, ніж вона.

Твоя задача хлопець з сусіднього відділу - ось і присвяти йому свого часу, відбиваючись від настирливих залицянь інших колег. Не витрачай на них свої сили і енергії, а краще поспілкуйся з молодим фахівцем.

Як себе вести на корпоративі в честь восьмого березня?

Будь таємнича і загадкова, і покинь святковий захід ще до його закінчення. Так роблять багато, і від такого вчинку тільки виграють.

А, загалом, поступай так, як вважаєш за потрібне, тільки роби все в міру і тримай ситуацію під контролем! І побачили 8 березня обов'язково відбудеться, а твої заповітні мрії здійсняться!

Оновлено