Як вибрати одного єдиного та коханого?

Теорії вибору чоловіка

У молодому віці дівчата мріють вийти заміж за мачо, сильного та сміливого чоловіка, який готовий на безрозсудні вчинки заради своєї коханої. Але по закінченню декількох років супружнього життя, вони розчаровуються у своєму виборі і розуміють, що цей не той тип чоловіків, який їм потрібен.

Смаки молодої жінки різко змінюються, і вона вже хоче бачити поруч із собою турботливого, забезпеченого чоловіка, а не хлопця, з «вітром в голові». Так які ж критерії взяти за основу, щоб вибрати ідеального супутника на все життя, щоб не міняти свої смаки кожні півроку?

Теорія батьківства

Не секрет, що дівчата завжди хочуть бачити в своєму хлопцю такі риси характеру, якими наділений її батько. Якщо чоловік хоч трохи схожий на її тата, то він буде гідною кандидатурою. На підсвідомому рівні у дівчини почнуть проявлятися ніжні почуття до того, хто знаходиться з нею поруч, і не довільно будуть асоціюватися з батьком. Адже він перший чоловік, якого вона весь час бачила поруч, який до неї залицявся, виховував, грав. Так що нічого дивного немає в тому, що дівчині або молодій жінці хотілося б такого хлопця, який нагадував би їй батька.

Як вибрати одного єдиного та коханого?

Вибираючи собі такого чоловіка, вона не підсвідомо буде шукати захисту, комфорту, ніжних і теплих почуттів.

Виборчий підхід

Це неправда, коли деякі жінки стверджують, що для них зовнішній вигляд ніякого значення не має. Жіноче населення в першу чергу розглядає претендентів, як на батька своєї дитини, який повинен володіти найкращими якостями. Звідси і вибірковий підхід, так як вона зіставляє всі достоїнства і недоліки, які передадуться її дитині.

Як вибрати одного єдиного та коханого?

Дівчина звертає увагу на все - на здоров'я, фізичні дані, зовнішність, і якщо недоліки переважають, то такий претендент їй не підійде.

Соціальне положення

Один раз «обпікшись» на невдалому шлюбі, молода жінка стає досить виборчої, і для неї соціальне становище обранця, має істотне значення. Його статок, посаду, зв'язку і можливості будуть переважати в порівняльних характеристиках з іншими претендентами на руку і серце.

Також важливе значення має потенціал і амбіції передбачуваного супутника життя - дівчина оцінює його можливості і перспективи. Якщо перспектив ніяких немає, то і пов'язувати своє життя з потенційним невдахою без прагнень і бажань, вона не стане. Їй потрібен такий, який фонтанує ідеями, придумує різні складні схеми і втілює їх у життя. Тобто, її будуть цікавити чоловіки, які мають життєву активність і бажання здійснити свої проекти. А не той, який відпрацювавши 8 годин на день, лягає відпочивати, йде на футбол або з сусідами біля під'їзду грає в доміно.

Як вибрати одного єдиного та коханого?

Якими б критеріями ви не керувались при виборі чоловіка, головне, щоб він вас кохав, та піклувався про свою дружину. Навіть, якщо він без високого соціального статусу.

Оновлено