Як знайти чоловіка по валізі

Це сталося на початку грудня минулого року. Все почалося з покупки валізи. Такої великої, красивої  і яскраво-червоної.

Не те, що б у мене не було дорожніх сумок та іншої поклажі, просто життя, проведене з ними, було безповоротно загублене і застебнуте на всі замки. Місяць депресії, після розставання з коханим, несподівано закінчився після пропозиції подруги зануритися в європейську різдвяну метушню. Прянична, виблискуюча Європа з запахом глінтвейну і п'янкими знижками раптом здалася мені самими казковими ліками від зневіри. У передчутті безлічі покупок, я не перевантажувала свій новий і вже улюблений чемодан: так парочка светрів, джинси і лижний костюм для прогулянок в Альпах.

Як знайти чоловіка по валізі

Чемодан Ванліма

Попиваючи віскі з подругою в аеропорту, ми будували грандіозні плани нашого відпочинку. Дрібний дощ, похмурі обличчя, вчорашня депресія – ніщо не могло затьмарити нам очікування захоплюючої пригоди. Знала б я, що купуючи валізу, я встану на злітну смугу свого нового життя! Прилетівши до Відня, ми ще не розгубили свого бойового запалу. Готель, душ, легкий перекус і вперед назустріч божевіллям. І вони почалися. В готелі виявилося, що мене зрадили знову, на цей раз – чемодан. Він такий гарний, червоний, стильний, зручний і вже рідний мені, виявився набитий чоловічими речами. Моя підігріта безпечність зіграла зі мною злий жарт: у аеропорту я переплутала валізи.

Як знайти чоловіка по валізі

Далі все було, як в поганому кіно: сльози, дзвінки, двогодинні переговори з аеровокзалу, зіпсований настрій і розгублена подруга. Благо в дорожній сумці в мене залишилася косметика і через кілька годин я, зробивши собі обличчя, вирішила не відступати від наміченого плану. При виході з готелю мене чекав сюрприз, навіть, відразу два: моя валіза і чоловік моєї мрії. А далі, як у різдвяній казці: знайомство, прогулянки, обіди і перший поцілунок. Десь в цьому проміжку, подруга тихо зникла, а через півроку гуляла на нашому весіллі. Тепер ми всюди подорожуємо у чотирьох: я, мій улюблений і дві наші червоні валізи). А сьогодні ми з подругою купили і їй такий же чемоданчик, правда, бірюзовий. Впевнена, її бірюзовий один допоможе їй знайти щастя, адже деякі речі володіють воістину магічною силою і привабливістю.

Як знайти чоловіка по валізі

Оновлено