Яке взуття буде актуальним в 2019 році

Говорити про те, що буде модним у цому році трохи некоректно.

Кожна модниця знає, що актуальні тенденції формуються виходячи з колекцій осінь-зима і весна-літо. Оскільки найближче нам саме зима 2019 року, в статті ми розглянемо саме ці колекції.

Від класики до креативу

Дорогі жінки, сенсація сезону! Головний тренд наступного року – класичні човники! Так, тут нічого нового. Класика завжди залишиться класикою, тим більше, що це підтверджено пройшовшими тижнями високої моди в Англії, Італії, США та Франції.

Яке взуття буде актуальним в 2019 році

Колекції від Vivienne Westwood, Nina Ricci, Celine, наочно підтвердили, що човники ще довго будуть актуальними. На 2019 рік у тренді будуть теплі, спокійні відтінки: коричневий, беж, корал. Також можна звернути увагу і на двоколірні моделі. До речі, в магазині Інтертоп можна знайти широкий вибір класичних туфель світових брендів.

На контрасті зі спокійною і завжди передбачуваною класикою виступають колекції від Iris Van Herpen, H & M і Sophia Webster. Тут можна знайти жіночі чоботи зі шкіри кольору «металік», босоніжки на платформі з необроблених кристалів та інші «космічні інновації». Прогрес не стоїть на місці і можливо ці моделі також найдуть своїх шанувальниць.

Шкарпетки і ботфорти

Ще одна сенсація, тепер уже справжня. Босоніжки тепер модно носити зі шкарпетками. Модельні будинки Stella Jean, Versace і Rick Owens представили колекції, де босоніжки прекрасно поєднуються з теплими шкарпетками. Найцікавіше, що в цих луках прекрасно поєднується шкіра рептилій з майже домашніми декорованими теплими шкарпетками. Виглядає таке цілком органічно і не ріже око.

Яке взуття буде актуальним в 2019 році

Переглядаючи колекцію від Marc Jacobs, можна подумати, що маестро захопився байкерською ідеологією. Як інакше розцінювати високі, до стегна, ботфорти, прикрашені по всій довжині масивними пряжками і автентичними «металістскімі» ромбиками на миске? До слова, тут також присутні високі ботфорти з лакованої червоної шкіри з анімалістичними візерунками. Менш брутальним дівчатам можуть сподобатися ботфорти з принтами у вигляді милих квіточок.

Яке взуття буде актуальним в 2019 році

Сезон 2019 року триватиме під знаком дивних каблуків. Практично кожен модний будинок відзначився зовнішнім виглядом цієї деталі. Тут можна зустріти трапецієподібний каблук з прозорого скла, конструкції, що нагадують купу іржавої арматури та інші дизайнерські вишукування. Головний тренд наступившого року – каблук-підкова. Він являє собою товстий, масивний каблук, який має невеликий вигин. Найбільше такий каблук нагадує не підкову, а велике ікло хижака. Втім, виглядають моделі з такими шедеврами цілком презентабельно.

Яке взуття буде актуальним в 2019 році

Оновлено