Які продукти захистять від раку

Продукти харчування, здатні протистояти раковим захворюванням

Попередити онкологічні захворювання легше, ніж вилікувати рак, і поряд з рекомендаціями медиків, вживати корисні харчові продукти. Існує чимало продуктів харчування, які успішно блокують розвиток онкології, і захищають організм від злоякісних пухлин. До лікарів, природно, звертатися треба, щоб знати всю інформацію про стан свого здоров'я, а й нехтувати народними засобами теж не варто. Тому в раціон наших співвітчизниць, повинні входити корисні продукти харчування, що дозволяють уникати утворення ракових пухлин.

Страви з цільного зерна

В першу чергу, це овес, який містить велику кількість антиоксидантів і фітоестрогенів. Це ефективний злак не тільки в протистоянні злоякісної пухлини товстої кишки, а й інших внутрішніх органів.

Які продукти захистять від раку

Часник захистить від раку шлунка і легень

Вчені довели користь часнику для людського організму, так як він стає надійним щитом на шляху раку товстої кишки, шлунка, шкіри і легенів. У його склад входить безліч з'єднань, дія яких спрямована на виведення холестерину та інших небезпечних речовин, що знижує ступінь ризику онкозахворювань.

Які продукти захистять від раку

Броколі

Сильні антиоксиданти, що входять до складу цього овоча, перешкоджають виникненню раку грудей і інших органів. Изотиоцианат, у великій кількості міститься в капусті, виявляється згубним для ракових клітин, в той час як абсолютно безпечний для здорових.

Які продукти захистять від раку

Помідори

Серед городніх культур томати також потрапили в список корисних овочів, так як містять лікопін. Ця речовина протидіє раку простати, шлунка, молочної залози та легенів. Чим більше свіжих помідорів ви будете вживати в їжу, проте рада алерголога не буде зайвим.

Які продукти захистять від раку

Чорниця

З усіх ягід, чорниця більше всіх містить корисних речовин і антиоксидантів, які не допускають виникнення і розвитку злоякісних утворень.

Морські водорості

Вони ефективні при лікуванні щитовидної залози, а також, якщо є підозра на розвиток раку легенів. З морських водоростей може готувати різні салати до страв з морепродуктів, тому їх треба якомога частіше включати в свій раціон.

Також медики рекомендують їсти побільше цитрусів, особливо апельсин та грейпфрутів, і включити в своє меню страви з грибів. У них міститься багато корисних речовин, білків і жирів, які цілеспрямовано блокують ракові клітини.

А смачні і корисні обіди краще запивати зеленим чаєм, який також може запобігти виникненню онкологічних захворювань.

Постарайтеся побільше включати в свій денний раціон перераховані фрукти, овочі, зелень та  гриби, щоб уникнути важкого і небезпечного захворювання.

Оновлено