Заробляємо на квартиру

Квартирне питання завжди стоїть одним із перших пунктів перспективних планів наших співвітчизників

Житлова проблема, як завжди, займає лідируючі позиції в рейтингу побутових питань практично кожної молодої сім'ї. І в багатьох випадках питання залишається невирішеним, і для багатьох не існує іншого рішення, ніж довгострокова (короткострокова) оренда житла.

Це тягне за собою істотні фінансові витрати, оскільки оплата зйомної квартири досить висока, і максимально відбивається на видатковій частині сімейного бюджету. Купити квартиру часто неможливо, назбирати на неї, при низьких доходах, теж не реально. 90% наших співвітчизників не мають навіть перспектив, на подальший благоустрій власного життя.

Заробляємо на квартиру

Різні кредитні програми також не вирішують питання, оскільки з року в рік, протягом тривалого періоду платити величезні суми, при цьому ще умудрятися виживати в складних економічних умовах, не під силу більшості співвітчизників.

Але ринок нерухомості не стоїть на місці, постійно зростає і розширюється, пропонуючи нові умови придбання квартир, будинків, котеджів. Одним з перспективних напрямків вважається вкладення коштів в об'єкти, що будуються. Це гарантована 40% економія на різниці в ціні квартири. Але там де існує вигідна пропозиція, завжди є небезпека не тільки позбутися власних коштів, а й назавжди розпрощатися з мрією про нерухомість. Будівництво може бути заморожено, об'єкт не зданий в експлуатацію, квартири перепродані іншим власникам – «підводних каменів» досить багато і всі вони несуть в собі певну небезпеку.

Заробляємо на квартиру

Ринок вторинної нерухомості не менш привабливий, ніж на житло в новобудовах. Тут можна підібрати найоптимальніший варіант, що відповідає смакам, уподобанням, можливостям. Якщо такий варіант влаштовує всіх членів сім'ї, то ознайомитися з оголошеннями та інформацією, можна на сайті Sindom.ru.

Яка сьогодні вартість квартири? Відповісти на це питання досить складно, оскільки треба володіти всією інформацією – від місця розташування об'єкта нерухомості, транспортної розв'язки, інфраструктури, до ремонту, матеріалів, планування та багатьох інших нюансів. Ціна однокімнатної квартири для околиці відповідає 70 тисячам доларів, в передмісті – близько 50. Природно, що мало який дохід молодої сім'ї відповідає цим сумам, тому як вихід з положення – підробіток, друга робота, збільшене навантаження на основному робочому місці. Як альтернативне рішення – робота в Інтернеті, де можна заробляти великі грошові суми. Якщо про це не подбати, то тоді доведеться брати житло в іпотеку.

Заробляємо на квартиру

Оновлено