Жабо – від коміра до блузки

Пишна збірка з тканини або мережива – жабо прикрашає багато жіночих речей.

В першу чергу це: блузи, сорочки, вечірні сукні, гольфи. Варто відзначити, що вперше цей вид одягу з'явився у Франції в ХVІІ столітті і було обов'язковим атрибутом білої чоловічої сорочки. Нове життя жабо дав дизайнер Карл Лагерфельд. Саме він першим в світі високої моди одяг своїх моделей в красиві блузи з жабо.

Сьогодні такий одяг є популярним атрибутом жіночого одягу і багато жінок люблять носити блузи з жабо, які можна замовити на сайті, вважаючи їх чудовими і дуже елегантними. Слідкуйте за останніми тенденціями моди цих сезонів, щоб залишатися стильною і ефектною. Давайте ознайомимося з порадами спеціалістів, як правильно носити блузу-жабо.

Рекомендації стилістів

З огляду на, те що така блуза – це своєрідний елемент одягу, жінка повинна володіти деякими знаннями, щоб створити по-справжньому красивий жіночний образ. Тому стилісти наводять кілька важливих порад:

  • блуза жабо відмінно виглядає з брюками, але тільки прямого крою, спідницею-олівець, годе, легінсами з високою талією. Ні в якому разі не можна надягати одночасно блузку з жабо і спідницю з воланами (рюшами). Такий вид перетворює жінку в новорічну ялинку, а головний елемент виробу втрачає свою оригінальність;
    Жабо – від коміра до блузки
  • слід акуратно підходити до вибору колірної гами для блузки з жабо. Рекомендується віддавати перевагу стриманим тонам, або білому. Різні малюнки, орнаменти або сильно кричуще забарвлення – просто неприпустимі;
    Жабо – від коміра до блузки
  • не варто перевантажувати образ жабо з «важким» макіяжем. Така деталь вже сама по собі є досить помітною і її складно не помітити. Тому макіяж під блузку з жабо повинен бути виконаний в стриманих, пастельних тонах. Відмінний варіант – макіяж в стилі «nude». Найкраще акцент робити на очі;
  • ідеальною прикрасою до жабо стануть невеликі сережки із золота або в вінтажному стилі. Від чого варто відмовитися, так це від намиста або ланцюжка. Такі прикраси будуть зайві на тлі жабо. Єдина прикраса, яка допустима для зони декольте, це брошка-камея.

І якщо ви до цих пір думаєте, що блузки жабо – це тільки вечірній або діловий стиль, то це зовсім не так. Така річ гардероба може легко використовуватися і в інших стилях. Головне підібрати правильне поєднання речей, дотримуючись необхідної гармонії: верх – жабо, низ – приталений силует.

Оновлено